Тотнъм с втора победа, Кейн влезе като резерва

Тотнъм записа втора победа от старта на сезона и тя отново бе с 1:0. Този път лондончани спечелиха при гостуването си на Уулвърхамптън при завръщането на Нуно Еспирито Санто на “Молюню”. Единственото попадение в мача бе дело на Деле Али от дузпа в деветата минута. Хари Кейн за първи път този сезон бе в групата на “шпорите”. Капитанът на Англия влезе в игра в 72-ата минута на мястото на Хюн-Мин Сон. Той имаше шанс да се разпише, но вратарят на домакините удара му.

Уулвс имаше предимство в определени периоди от срещата, но така и не вкара гол във втори пореден мач и записа втора загуба. “Вълците” можеха спокойно да стигнат до точка, но Адама Траоре пропусна няколко възможности. При най-добрия шанс той бе изведен сам срещу Юго Лорис, но стреля право във вратаря. След почивката вратарят на домакините Жозе Са направи четири отлични спасявания, едно от които бе това, при което спря Кейн.

След поредицата от спекулации относно бъдещето на Хари Кейн на сцената изгря Деле Али. Той отбеляза своя първи гол в първенството от 17 месеца. Той бе поставен малко по-назад в халфовата линия, но изглежда, че Еспирито Санто ще разчита много на него и на този етап Али не го разочарова, като изигра втори пореден добър мач. Той си изработи дузпата, от която реализира победния гол.