Сепси на Чунчуков и Димитров продължава с издънките

Отборът на Сепси продължава да не може да излезе от лошата форма, в която се намира от началото на сезона в Лига 1 на Румъния. Днес тимът записа четвърта поредна загуба и общо 6-и мач без успех във всички турнири, след като падна с 0:2 като домакин на Арджеш (Питещи). Българският нападател Цветелин Чунчуков изигра пълни 90 минути, а защитникът Радослав Димитров се появи като смяна на полувремето.

Арджеш стигна до победата с попадения на Кристиан Думитру в 36-ата и Григоре Турда в 62-ата минута на двубоя.

Тази загуба остави Сепси на 14-ата позиция в класирането с актив от 4 точки. Арджеш пък записа първи успех от началото на сезона и вече има същия актив като днешния си опонент, но заради по-добрата си голова разлика излезе 12-и.