Георги Миланов: Такава подкрепа не съм усещал никъде

Халфът на Левски Георги Миланов беше доволен от първата си победа със синята фланелка. Именно той беше в основната на изравнителното попадение срещу Царско село, което даде импулс на тима да стигне до за крайното 3:1 в мача от 4-ия кръг на шампионата.

Боби Цонев поведе Левски към първи успех, "сините" се отлепиха от дъното

"След втората минута получих много сериозен удар, намерих сили и продължих до 60-ата минута, когато отново ми се зави свят. Тези момчета имат голямо бъдеще и се надявам да им помогна, както и те на мен. Аз съм човек с голям характер. Когато получих предложението, знаех, че ще е трудно. Тук има млади момчета с голям талант, но разбита психика. Надявам се мач след мач да развием самочувствието. Победата ще го върне.

42 Левски - Царско село 3:1

Радвам се, че зарадвахме феновете. Такава подкрепа не съм усещал никъде. Когато се заговори, че ще идвам в Левски получих над 1000 съобщения от фенове. Затова и взех много бързо своето решение. Ще давам всичко от себе си да помогна на Левски. Момчетата са млади и имат голямо бъдеще. Аз вече горе-долу знам абсолютно всичко. Честно след мача с Враца не успях да спя, въпреки че не играх. Всички, като отбор, трябва да покажем по-добре лице. Колектив има - млади момчета. Една от причината да дойда тук бе, че исках да играя с българи. Психиката на повечето футболисти е един от най-големите проблеми на Левски", заяви Миланов.

Снимки: Владимир Иванов