Боби Цонев: Тази победа е за целия отбор

Плеймейкърът на Левски Борислав Цонев коментира успеха на своя тим над Царско село. "Сините" се наложиха с 3:1 след обрат на "Герена", а Боби Цонев вкара първия гол за своя тим.

Боби Цонев поведе Левски към първи успех, "сините" се отлепиха от дъното

"Мисля, че тази победа е за целия отбор и целия колектив. Беше доста трудно, особено през първото полувреме. Знаехме, че няма връщане назад. Много се радвам, че обърнахме нещата. Бе доста трудно психологически. Браво на целия отбор.

Честно казано никога не съм се съмнявал в този отбор и целия колектив. Резултатите, които бяха напоследък ни даваха несигурност. Радвам се, че показахме характер и това, че сме мъже.

42 Левски - Царско село 3:1

Когато играеш в Левски е нормално след 3 загуби да трбява да излезеш и да победиш. Понякога се пренавиваш и не можеш да покажеш всичко от себе си. Сигурен съм, че това не е нашият стил, надявам се в следващите мачове да покажем какво можем.

Доста твърд бе на полувремето Миланов, наистина ни събуди и лично аз преосмилих доста неща", заяви Боби Цонев.