Очаквайте: Турнир на талантите U14: Зона София - Зона Велико Търново

Локо (ГО) вкара пет пъти на Локо (Дряново)

Локомотив (Горна Оряховица) разгроми с 5:1 гостуващия му Локомотив (Дряново) в мач от 2-ия кръг на Северозападна Трета лига. С хеттрик за разгрома се отчете Георги Колев. Той откри резултата от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Тодор Бакърджиев, четвърт час след началния съдийски сигнал. Десетина минути по-късно обаче Христо Цонев наказа грешка на Емил Копаранов – 1:1.

Резултати и голмайстори след 2-ия кръг на Северозападната Трета лига

Секунди преди почивката Янислав Цачев насочи с глава центрираната от корнер топка за 2:1. Малко след началото на второто полувреме Колев завърши с гол индивидуален рейд. В 61-ата минута Явор Генчев стреля неспасяемо от 25 метра – 4:1. Скоро Колев финтира бранител и търкулна топката покрай вратаря в мрежата му. Пропуски за горнооряховския тим направиха още Димитър Байдаков, Ивайло Велчев, Бакърджиев и влезлият като резерва Димо Атанасов.