Локо (ГО) унищожи Ювентус (Малчика) с пет гола и три греди

Локомотив (Горна Оряховица) започна по впечатляващ начин сезона в Северозападна Трета лига. “Железничарите” от Горна Оряховица отнесоха с 5:0 Ювентус (Малчика). Успехът можеше да бъде и по-голям, но на три пъти гредата спаси стража на символичните домакини. Две от тези греди бяха на сметката на сина на легендата Бончо Генчев - Явор, веднъж дирека удари и Ивайло Велчев.

Иначе първият гол в мача падна след автогол на Кристиян Марков. В 32-ата минута Янислав Цачев покачи на 2:0, а скоро след това Тодор Бакърджиев направи 3:0. След почивката Димитър Байдаков и отново Цачев след центриране оформиха крайното 5:0 за Локомотив.