Локо (Дряново) и юношите на Лудогорец си вкараха по два гола

2:2 завърши контролата в Дряново между местния Локомотив и юношите (U-17) на Лудогорец. Получи се равностоен двубой. Освен четирите попадения имаше още ситуации пред двете врати, но не и чисти голови положения.

Четвърт час след началния съдийски сигнал Николай Банов изпълни прецизно фаул и Локо поведе в резултата. Малко преди почивката обаче Петър Кирев се възползва от суматоха в наказателното поле на домакините и изравни.

Локо (Дряново) с категоричен успех срещу дубъла на Етър

В началото на втората част италианският халф на дряновци Рафаеле Марджилиони изпълни корнер и Йордан Иванов вкара с глава – 2:1. Съотборникът им Андрей Петров обаче извърши нарушение в 65-ата минута и Иван Нешков реализира от дузпа за окончателното 2:2.