Дубълът на Берое отнесе Локо (Дряново) за половин час

Вторият отбор на Берое разгроми Локомотив (Дряново) с 5:0 в приятелска среща, играна в Стара Загора. Домакините изковаха изразителната победа за 35 минути през първото полувреме. Голеадата започна още в началните секунди, когато Валентин Иванов получи топката зад дряновската отбрана и я насочи в мрежата. Четвърт час от първия съдийски сигнал на мача, Данаил Иванов удвои с глава, след центриране на съотборник. В 24-ата минута Божидар Димитров получи топката от Валентин Иванов и направи разликата класическа. Осем минути по-късно играч на гостите спря съперник с нарушение в наказателното поле и Ангел Костов вкара от дузпа за 4:0. Малко след това Данаил Иванов повтори успешно изпълнението си за втория гол и топката се укроти за пети път в мрежата на противника. Още положения пропиляха старозагорци.

Локо (Дряново) с категоричен успех срещу дубъла на Етър

През втората част Локомотив игра по-добре и дори веднъж застраши отсрещната врата. След 65-ата минута треньорският щаб на Берое даде шанс на юношите си.