Пет гола, две дузпи и четири греди за Чавдар срещу Партизан в Етрополе

Чавдар (Етрополе) разби Партизан (Червен бряг) с 5:0 в контрола, играна в Етрополе. Тоталната доминация на домакините включва още две пропуснати дузпи, четири греди и поне още толкова чисти голови положения. Етрополският тим откри резултата още при първата си атака в началните секунди, когато Йоан Маринов реализира с глава след корнер. После реферът отсъди дузпа, Руслан Иванов стреля, но Веселин Ганчев спаси. Пробив през центъра завърши с попадение на Руслан Иванов в 12-ата минута.

Малко сред това Николай Бонев направи разликата класическа. Той се разписа и в 38-ата минута, когато беше изведен сам срещу вратаря. Десетина минути след почивката Маринов вкара втория си гол в двубоя. След това Руслан Иванов отново изпълни дузпа, но уцели гредата. Калоян Тодоров пък нацели стълба два пъти. Единственият шанс за гостите се разкри след 2:0, когато Ангел Русев се измъкна зад бранителите, но не успя да преодолее стража на Чавдар.