Етър разгроми Партизан – 7:0

Етър разби със 7:0 Партизан (Червен бряг) в приятелска среща, играна във Велико Търново. Същинско торнадо вилня през вратата на гостите през първото полувреме. Тон за разгрома даде Дани Младенов с попадението си в 9-ата минута. Малко след това играещия треньор на червенобрежкия тим Любомир Иванов уцели гредата, стреляйки от фаул. В 18-ата минута Лаврак Кнежевич покачи на 2:0. Скоро Христо Димитров направи разликата класическа. Той се разписа и в 30-ата минута – 4:0. Към края на полувремето Радослав Апостолов също записа името си сред голмайсторите.

Поне още толкова голови положения пропиляха „болярите“. Те намалиха темпото след почивката залагайки на най-младите си футболисти. Десетина минути след началото на втората част Ромеш Ивей насочи топката в мрежата на Партизан. После Христо Димов се измъкна сам срещу вратаря на Етър, но не вкара. Четвърт час преди края Николай Янков фиксира окончателното 7:0.