Динамо (Загреб) пречупи Омония през второто полувреме

Динамо (Загреб) постигна победа с 2:0 над Омония в първия мач между двата тима от втория квалификационен кръг на Шампионската лига. Хърватския шампион обаче трябваше доста да се потруди, като стигна до успеха едва през втората част.

Домакините откриха резултата в 65-ата минута, когато Кастрати отне топката и веднага изведе Ловро Майер в наказателното поле, а той без забавяне я прати във вратата за 1:0.

В 81-ата минута Динамо подпечата победата си с второ попадение. Тогава при разиграване след корнер топката бе центрирана в пеналта и там Кристиан Якич с глава я насочи във вратата за 2:0.

Така хърватския шампион си свърши работата в първия мач и гледа с оптимизъм към реванша в Кипър. Омония пък ще трябва да направи всичко възможно, за да направи обрат на свой терен.