Чунчуков наказа отбор от ШЛ (видео)

Бившият нападател на Ботев (Пловдив) и Славия Цветелин Чунчуков се представя на ниво по време на лятната подготовка на Сепси. Българинът отбеляза първия си гол за своя нов клуб в днешната контрола срещу Краснодар. Сепси победи участника в последното издание на Шампионската лига с 2:1.

Руснаците откриха резултата в 19-ата минута с попадение на Магомед-Шапи Сулейманов, а имаха и други чисти положения до почивката. В 29-ата минута Кристиан Барбуц изравни след хубав пас с пета на Чунчуков, а в 60-ата минута родният футболист донесе победата на Сепси с глава.

До миналия сезон Чунчуков играеше в друг румънски тима - Академика (Клинчени), но наскоро подписа със Сепси, който ще участва в Лигата на конференциите.