Москов: Играхме с много контузени състезателки

Треньорът на Локомотив (Пловдив) Кристиян Москов коментира загубата на своя тим от Локомотив (Стара Загора) в женската Swiss Capital League. Пловдивският тим отстъпи с 1:2.

Локо (Стара Загора) победи Локо (Пловдив) в "железничарското" дерби при жените

“Вдигнахме се второто полувреме. На почивката направихме нужните корекции. Проблем оказа това, че имаме доста състезателки, които са контузени. Опитахме се да направим всичко възможно, не ни стигнаха силите, късмет и това е.

Смяната на Кръстева бе тактическа. Решихме да вкараме повече опит, тя отбеляза и гола. Късметът след това обаче не бе на наша страна.

До края на сезона ни остава един мач, искаме да го вземем на всяка цена. За догодина нищо не можем да кажем. Трябва да се обърнете към ръководството”, заяви Москов.