Първа победа при Томаш, феновете върнаха настроението в ЦСКА - София - на живо от "Надежда" след 3:0 над Локомотив

Стал изтръгна ценна точка от шампиона, Чорбаджийски и Колев влязоха от пейката

Отборът на Стал (Миелец) удържа ценно нулево равенство в домакинството си на Легия от 29-ия кръг в първенството на Полша. Така домакините записаха ценна точка в битката за оцеляване и то срещу новия-стар шампион на местната Екстракласа.

И двамата българи в състава на Стал се появиха от пейката. Алекс Колев влезе в игра в 60-ата минута на мястото на Зявински и завърши срещата с жълт картон. Божидар Чорбаджийски пък се появи на терена в 82-ата минута, заменяйки Матрас.

Както вече стана дума, Легия отново е шампион, като след този мач заема 1-ата позиция с 61 точки - с 8 повече от втория Ракув. Стал пък остава на ръба на опасната зона на 15-ото място, но ще се нуждае само от точка в последния кръг, за да си гарантира оставането в елита.