Тежко поражение за България U15

Националният отбор на България U15 записа тежка загуба в международния приятелски турнир „Влатко Маркович“. Българите допуснаха поражение от силния състав на домакините от Хърватия с 0:3. Пламен Аршев изведе "трикольорите" с капитанската лента и игра почти цял мач. Самият двубой не започна по най-добрия начин за нашите момчета, които допуснаха гол още в десетата минута. Само 6 минути по-късно домакините вкараха второ попадение, а в 24-ата минута бе оформен и крайният резултат.

Днес от 18:30 часа нашите излизат срещу Беларус, а на 7 май от 16:45 часа ще се изправят срещу Северна Македония.