Илиан Илиев: Искаме да спечелим седмото място и трябва да положим усилия

Наставникът на Черно море Илиан Илиев сподели след успеха с 3:1 над Ботев (Пловдив), че тимът му има желанието да се пребори за седмото място, за което ще положи необходимите усилия.

"С изключение на грешката при гола мисля. че изиграхме добро първо полувреме. Намерихме доста пространства и можехме още голове на вкараме. Не ми хареса темпото на игра през второто полувреме. При нас са важни трите точки и съм доволен от старанието на футболистите. Късметът обича по-силния и мисля, че бяхме по-силният отбор днес. Заслужавахме трите точки. Мисля, че изиграхме добри начални минути. С публиката на стадиона има различно настроение. Важни хора ни излизат за следващия мач с пети картон. Трябва да влизат други и да свършат работа. С Царско село направихме два оспорвани мача през годината. Искаме да спечелим седмото място и трябва да положим усилия".