Почетино: Поделихме си по едно полувреме

Треньорът на Пари Сен Жермен Маурисио Почетино прие тежко загубата с 1:2 от Манчестър Сити на 1/2-финала в Шампионската лига. Той смята, че двата тима са си поделили по едно полувреме, но по-добрата игра на гостите през втората част е била решаваща.

"Получиха се две напълно различни полувремена. През първото играхме по-добре, създадохме положения, и заслужавахме да водим, но през втората част те бяха по-добри. И двата гола паднаха случайно, но истината е, че съперникът създаде повече положения от нас. В крайна сметка си поделихме по едно полувреме. Разочаровани сме от двата гола, които получихме. Още по-тежко е, че това се случи на 1/2-финал. През второто полувреме те бяха по-постоянни и ни бе трудно да се справим. Физически бяха по-агресивни. Трудно ни бе да печелим топката. Във футбола трябва да вярваш. След шест дни ще опитаме да спечелим и да отбележим голове. Разбира се, поставени сме под напрежение, но във футбола трябва да опиташ", заяви Почетино.