Левски пречупи ЦСКА и взе сериозен аванс в серията - отзивите на живо от зала "Христо Ботев"

Сасуоло затвърди добрата си форма

Отборът на Сасуоло затвърди добрата си форма в Серия А, след като постигна четвърта поредна победа в шампионата, надигравайки с 1:0 у дома Сампдория в двубой от 33-ия кръг.

Златна резерва на Сасуоло постави Милан на колене (видео)

Единственото попадение в мача отбеляза Доменико Берарди в 69-ата минута на срещата.

И двата отбора имаха своите положения за гол, но ги пропиляха. Гредата пък помогна на Сасуоло след удар на чеха Якуб Янкто. Антонио Кандрева също пропусна да се разпише във вратата на домакините. Хамед Траоре и Жереми Бога пък не успяха да завършат усилията на съотборниците си в Сасуоло, но в крайна сметка всичко завърши щастливо.

С успеха Сасуоло се утвърди на осмата позиция ъв временното класиране, като събра 52 точки. Генуезците остават девети, но имат едва 42 точки в актива си.