Драматичен успех за Хебър

Отборът на Хебър постигна труден успех с 3:2 над Септември (Симитли) в среща от 24-ия кръг на Втора професионална лига. В герой за домакините се превърна Тодор Чаворски, който вкара фантастичен гол секунди преди края на двубоя.

Резултати и голмайстори от 24-ия кръг на Втора лига

Мачът започна отлично за "зелените", които откриха резултата в 38-ата минута, когато Живко Петков се разписа. В 77-ата минута отново той наказа стража на Септември. В 81-ата минута Христо Иванов намали, а четири минути по-късно Китан Василев изравни от дузпа. В 93-ата минута юношата на Левски Тодор Чаворски донесе трите точки на Хебър с много красив гол със странична ножица.