Очаквайте: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Владимир Димитров: Странични фактори ни попречиха да си тръгнем с вдигната глава от мача

Хебър се справи със Струмска слава и се доближи до челната тройка (видео)

Старши треньорът на Струмска слава Владимир Димитров коментира загубата на своя тим от Хебър (Пазарджик) в мач от 20-ия кръг на Втора лига. Радомирци отстъпиха с 2:0 като домакини, а според наставника ранният гол и странични фактори са били ключови за техния неуспех.

“Когато получиш гол в първата минута, всичко, което си планирал като разивитие, отива по дяволите. Случи се с нас, доста неприятно. Цяло първо полувреме не показахме абсолютно нищо от това, което аз исках. Второто полувреме пак същата грешка. След това взехме инициативата, имахме ситуации, но и странични фактори ни попречиха да излезем с вдигната глава от мача.

Няма затормозяване, играем всеки мач, за да надграждаме. Това, че не ни се получава, е друга тема. Ще си вземем нужните мерки и като отделни футболисти, и като игра на целия отбор. Надявам се още следващия мач да си вземем трите точки. Всеки отбор си има цели и си ги пресладва, ние няма да се съобразяваме с никого. Надявам се слеващия мач да ни се получат нещата”, заяви Димитров.