Наставникът на Хебър Драган Иванов бе откаран в болница, но вече е контактен (видео)

Старши треньорът на волейболния Хебър (Пазарджик) Драган Иванов бе откаран в болница по време на втората полуфинална среща за Купата на България срещу Нефтохимик 2010. По време на третия гейм при резултат 21:19 наставникът падна на земята и получи епилептичен пристъп.

Неприятен инцидент засенчи полуфинала за Купата Хебър - Нефтохимик! Шампионите излъгаха домакините и са на финал (видео + галерия)

Играта моментално бе спряна, а играчите му се притекоха на помощ по светкавичен начин и лекарският щаб се намеси възможно най-бързо.

77 Полуфинал №2: Хебър - Нефтохимик

Мачът бе прекъснат за повече от 20 минути, след което бе подновен. Около половин час по-късно след подновяването на играта стана ясно, че Иванов е стабилизиран и е контактен.

Снимки: Владимир Иванов