Моуриньо: Не играхме добре срещу Лестър

Мениджърът на Тотнъм Жозе Моуриньо омаловажи победата на Лестър над неговия отбор с 2:0 само няколко дни, след като при поражението от Ливърпул с 1:2 обяви, че "по-добрият отбор е загубил".

"Не мисля, че някой от двата отбора игра много, много добре, заяви Жозе Моуриньо пред Би Би Си след като Джейми Варди от дузпа и автогол на Тоби Алдервейрелд осигуриха успеха на Лисиците. - Това беше мач, в който нашият млад вратар не направи нито едно спасяване, но също така и мач, в който нашият отбор не игра много добре.
Роджърс най-сетне успя да победи Моуриньо, Тотнъм излезе от тройката (видео)

Заслужавахме да победим в Ливърпул и това би направило седмицата невероятна седмица, защото никой не го е правил отдавна - отборът беше феноменален в Ливърпул.

Само с еднае спечелена точка в последните три мача и една победа в последните пет, Тотнъм в момента изостава на 6 точки от лидера Ливърпул, които откриха кръга с унищожителна победа със 7:0 като гост на Кристъл Палас.

Моуриньо заяви, че неговият отбор е имал най-добрите положения за гол, но пък гостите винаги са изглеждали опасни при владеенето на топката и са вкарали гол при едва забележима засада. Също така и че тяхната контраатака е донесла дивидентите в този мач.

Победата изкачи Лестър на 2-о място с 27 точки, на 4 от водача. А мениджърът им Брендън Роджърс беше уверен, че тимът ще реагира на домакинската загуба с 0:2 от Евертън в предишната среща.

"Мисля, че контролирахме мача през първото полувреме и изглеждахме като цяло по-добрия отбор. Смятам, че победата ни е напълно заслужена. През второто полувреме контролирахме мача, макар и да не държахме топката. С малко повече финес в последното действие щяхме да спечелим с повече", заяви от своя страна Брендън Роджърс.