Антонио Вутов с първи гол в Унгария (видео)

Антонио Вутов откри головата си сметка в Унгария. Бившият нападател на Ботев (Пловдив) вкара едно от попаденията при драматичната победа на Мезьокьовешд-Жори над Пакш с 4:3. По този начин тимът на българина се измъкна от зоната на изпадащите и вече е на 9-о място в класирането.

Вутов се разиса в 52-ата минута за 3:1. Той се бе появил на терена секунди по-рано, заменяйки игралия у нас за Славия Сердер Сердеров. Юношата на Левски се оказа на точното място след рикошет в наказателното поле, изпревари вратаря на Пакш и прати топката в мрежата.
Четвъртата победа за сезона помогна на Мезьокьовешд-Жори да събере 14 точки, колкото има и Залаегерсег. Убедителен лидер е шампионът Ференцварош с 32 точки, а на второ място е МОЛ Фехервар с 25.

В оставащите два кръга преди зимната пауза Вутов и компания ще гостуват на Будафоки и ще приемат Академия Пушкаш.