Академия Пушкаш отнесе 6 гола без Хаджиев (видео)

Докато българският бранител Камен Хаджиев се възстановява от контузия, неговият Академия Пушкаш допусна разгромна загуба с 2:6 от Пакс. Над всички за домакините беше нападателят Янош Хан, който реализира 4 от головете.

Хан направи бърз хеттрик между 12-ата и 19-ата минути, преди румънецът Александру Балуца да върне интригата. В началото на второто полувреме Хан покачи на 4:1, а в края на мача съперниците си размениха по още един гол чрез Мартин Адам и Антонио Манце.

В класирането Академия Пушкаш е на 6-о място с 12 точки, а Пакс се изравни с водача Ференцварош, но има и цели три мача повече от тима на Серхий Ребров.