Доминацията на Реал Мадрид в Испания продължава

Непобедимият Реал Мадрид записа десетата си поредна победа в баскетболната Лига Ендеса. Играчите на старши треньора Пабло Ласо направиха обрат след почивката и спечелиха двубоя си с Фуенлабрада с крайното 79:68 (18:24, 15:16, 28:11, 18:17) като домакин в двубой от десетия кръг на испанския шампионат.

"Белите" все още са единственият непобеден отбор в първенството. Реал Мадрид е лидер в класирането с 10 успеха от 10 мача, докато Фуенлабрада временно застава на 13-ата позиция с актив от 3 успеха и 6 поражения.
Image

Ветеранът Джейси Керъл продължава да доказва, че годините нямат никакво значение, повеждайки отбора си с 18 точки за 18 минути игрово време. Факундо Кампацо и Алберто Абалде добавиха по 13 точки, Валтер Тавареш записа "дабъл-дабъл" от 12 пункта и 10 борби, а Трей Томпкинс остави 11 точки на сметката си. За Фуенлабрада Мело Тримбъл бе най-добър с върховите в мача 23 точки.