Чехия изтръгна успеха срещу Израел

Всички резултати и голмайстори в Лигата на нациите

Чехия остави Израел без победа в трети мач от група 2 на Лига В в Лигата на нациите, след като изтръгна успех с 2:1 като гост. С победата чехите събраха 6 точки, а лидер е Шотландия със 7. Израел има 2, постигнати от двете равенства срещу Словакия и Шотландия.

Гостите стигнаха до откриване на резултата в 14-ата минута след комичен автогол на Абу Хана. В началото на втората част Видра удвои за чехите. След попадението домакините вдигнаха оборотите и върнаха едно попадение чрез Еран Захави в 56-ата минута, но така и не стигнаха поне до равенство.

ИЗРАЕЛ - ЧЕХИЯ 1:2
0:1 - Абу 14-автогол
0:2 - Видра 48
1:2 - Захави 56