Очаквайте в 15:00 Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16)

Нападателите на Виляреал му осигуриха обрат срещу Ейбар (видео)

Отборът на Виляреал постигна обрат и победи с 2:1 при домакинството си на Ейбар в двубой от втория кръг на Ла Лига.

Жерард Морено прати топката в противниковата мрежа още в 10-ата минута, но ВАР показа, че е бил в засада. В 50-ата гостите поведоха в резултата, след като Кике успя да преодолее Серхио Асенхо. Нападателите на “Жълтата подводница” обаче предотвратиха загубата на техния отбор. В 63-ата минута Морено отново се разписа, като този път попадението му беше редовно. В 71-ата пък Пако Алкасер донесе победата за домакините, която е първа за Унай Емери начело на отбора в официален мач.

Така Виляреал поведе в таблицата с 4 точки преди изиграването на останалите срещи от кръга, а Ейбар остава без успех след ремито си срещу Селта преди седмица.