Ивайло Лазаров: Извинявам се за пропусната дузпа

Крило блести за Локо (София) в Добрич (видео)

Халфът на Добруджа Ивайло Лазаров се извини на съотборниците си и феновете, че пропусна дузпа при загубата с 0:3 срещу Локомотив (София). Той не успя да се разпише от бялата точка в 39-ата минута при резултат 0:1 за гостите, като при евентуално изравняване на резултата, двубоят можеше да завърши по друг начин. Накрая обаче столичани спечелиха заслужено.

"Трудно беше, като имаме толкова проблеми с коронавирус. Още по-трудно е, като ти вкарат гол в самото начало. Искам да се извиня на всички за дузпата. Имахме сили да се противопоставим на Локомотив, но след втория гол за тях, всичко свърши. Беше много трудно днес, тъй като 90 минути се защитавахме, а когато играеш без топка се натоварваш два пъти повече. Поздравления за треньорите, които се справиха много добре в подготовката за мача. Просто липсата на толкова играчи си оказа влияние. В сряда се надявам, че петима от съотборниците, чийто първи период на карантина ще свърши, ще дадат отрицателни проби и ще могат да помогнат срещу Миньор, въпреки ме няма да са тренирали", сподели Лазаров.