Бетис и Гранада не излъчиха победител в късна драма

Гранада обърна Хетафе за девет минути (видео)

Отборите на Бетис и Гранада завършиха 2:2 на стадион "Бенито Вийямарин" в Севиля в двубой от 29-ия кръг на Примера дивисион, който предложи изключителни емоции в заключителните си минути.
Треньорът на Бетис ще бъде уволнен при нова загуба
Гостите от Гранада откриха резултата още в 29-ата минута Чрез Карлос Фернандес Луна, който завърши светкавична контраатака, тръгнала след грешка в половината на домакините. Двубоят вървеше към своя край, когато Бетис получи право да изпълни дузпа за нарушение срещу резервата Борха Иглесиас.

Зад топката застана Серхио Каналес, който с безкомпромисно изпълнение изравни. Само три минути по-късно Кристиан Тейо направи обрата пълен с удар по диагонал от границата на наказателното поле. Радостта на играчите на Бетис обаче трая кратко. В добавеното време Роберто Солдадо беше оставен непокрит в наказателното поле след изпълнение на ъглов удар и върна равенството. Шокът за домакините беше голям и в крайна сметка двубоят завърши без победител.