Женско първенство по футбол: ЛП Супер Спорт - Спортика 0:0

Мицански не спаси Карлсруе от тежка загуба

Влезлият като резерва за състава на Карлсруе Илиян Мицански не успя да спаси тима си от тежка загуба с 0:3 при гостуването на Ерцгебирге Ауе в срещата от 9-ия кръг на втора Бундеслига. Българинът се появи в игра в 62-ата минута на мястото Ван дер Бийзен, като домакините вече бяха успяли да отбележат попаденията си. Коцер откри за Ауе още в 9-ата минута. Силвестър удвои в в 28-ата, а Бенатели оформи крайното 3:0 в 51-ата минута. В следващия кръг Карлсруе приема лидера Кьолн. В момента тимът на Мицански върви 7-и в класирането с 12 т.