Миланов с първи цял мач за ЦСКА (М) при разочароващо реми (видео)

Българският национален халф Георги Миланов бе титуляр и записа 90 минути за шампиона на Русия ЦСКА (Москва) при изненадващото равенство 0:0 у дома срещу закъсалия тим на Анжи от 10-ия кръг на Премиер Лигата. На тежкия терен на стадион "Едуард Стрелцов" столичани така и не успяха да изпратят топката във вратата на Михаил Кержаков поне веднъж и пропуснаха възможността да се изравнят по точки на върха в класирането с лидерите Спартак (Москва) и Зенит, които са с по 23 точки. ЦСКА е трети с 21, а Анжи заема 14-а позиция с 5 точки и продължава да е без победа.

Миланов за първи път игра цял мач за руския шампион и определено се понрави с изявите си. До почивката българинът беше най-активният футболист в състава на "армейците" и раздаде добри пасове на съотборниците си. Бившият ас на Литекс действаше като вътрешен халф, но често атакуваше и по фланговете.