Класически Тотнъм в реванша срещу Динамо (Т) (видео)

Тотнъм пожали Динамо (Тбилиси), като го победи само с 3:0 в реванша от плейофа за влизане в групите на Лига Европа. "Шпорите" продължават безпроблемно напред в турнира с общ резултат 8:0 от двете мача.

Джърмейн Дефоу отбеляза първите два гола за англичаните. първо в 40-ата минута той бе намерен добре от Люис Холтби пред наказателното поле и с много точен удар не даде шанс на вратаря за 1:0. След това в добавеното време на първата част той получи във вратарското поле от Гилфи сигурдсон и само чукна топката във вратата за 2:0.

През втората част пък Люис Холтби в 69-ата минута с прекрасен изстрел от около 25 метра заби третия гол за крайното 3:0 в полза на своя тим.

Тотнъм - Динамо (Т) 3:0 (в първия мач 5:0)
1:0 Дефоу (40)
2:0 Дефоу (45)
3:0 Холтби (69)