Интер с трета поредна победа в контролите

Отборът на Интер постигна победа и в третата си проверка от лагера в Трентино. "Нерадзурите" надвиха с 2:0 третодивизионния ФералпиСало благодарение на голове на Уго Кампаняро и Родриго Паласио. Двубоят се игра в Ла Куерция и премина при пълно надмощие на миланския гранд, но футболистите на Валтер Мадзари направиха много пропуски.

Новият насатвник на Интер заложи на схемата 3-5-2, като на върха на атаката действаха Паласио и новото попълнение Мауро Икарди. Кампаняро откри резултата с глава в 34-ата минута, а в 55-ата Паласио отблизо вкара второто попадение във вратата на ФералпиСало.

Единствен през всичките 90 минути на терена остана Кристиан Киву, а в игра не се появиха Самир Ханданович, Валтер Самуел, Самуеле Лонго и Донкор.