Исмаил Иса влезе като резерва при домакинско реми на Шериф в ШЛ

Българският нападател Исмаил Иса влезе като смяна в 68-ата минута на мястото на бразилеца Рикардиньо, но молдовският шампион Шериф стартира в Шампионската лига с домакинско 1:1 срещу Сутиеска Никшич (Черна гора). Другият българин в състава на домакините - вратарят Георги Георгиев пък остана на резервната скамейка.

Луванор откри за домакините в последната минута на първата част, а 10 след началото на второто полувреме Лука Пейович изравни за Сутиеска. Финалният щурм на отбора от Тираспол не се увенча с успех въпреки безкрайните мелета пред вратата на Иван Янушевич.