Очаквайте от 14:00 часа: Турнир на талантите U14 : Зона Бургас - Зона Благоевград

Вижте как Марадона се радва на гола на Игуаин (видео)

Легендата на Наполи Диего Марадона видя на живо как отборът, с който спечели два пъти титлата на Италия като играч се класира за финала за Купата на страната след разгромна победа с 3:0 срещу Рома на "Сан Паоло" в мач-реванша от полуфиналите. Вторият гол за Наполи бе дело на Гонсало Игуаин. Сънардникът на Марадона се разписа с глава три минути след почивката. Вижте как Марадона се радва на гола на Игуаин в комапнията на президента на клуба Аурелио Де Лаурентис.

КАК НАПОЛИ РАЗБИ РОМА В РЕВАНША МОЖЕТЕ ДА ПРОЧЕТЕТЕ ТУК!