Късни голове попариха Дженоа

С две късни попадения на Марко Сау Каляри победи с 2:1 Дженоа в един от интересните мачове от кръга в Серия "А". Двата тима се намират в средата на класирането в италианския шампионат, като двубоят им се хареса на зрителите в Сардиния. Звездата на гостите Алберто Джилардино откри резултата 16-ата минута.

Това бе седми гол за италианския национал от началото на сезона. В 76-ата минута обаче започна шоуто на Сау. Тогава той прониза Матия Перин, а в последните секунди на срещата нападателят на "рособлу" прониза стража повторно след асистенция на Нене. Така трите точки отидоха на сметката на отбора на Диего Лопес.