Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Севиля удари Еспаньол като гост

Отборът на Севиля се наложи с 3:1 над Еспаньол като гост в двубой от 13-ия кръг на испанската Примера дивисион. Още в 4-ата минута Федерико Фасио изведе тима от Андалусия напред, а в 10-ата резултатът стана 0:2 след гол на Виктор Перес - Витоло. Серхио Гарсия намали на 1:3 в 24-ата минута, но в 59-ата Карлос Бака реализира трето попадение за Севиля. В 85-ата минута Виктор Санчес от Еспаньол получи втори жълт, съответно червен картон и каталунците завършиха мача с 10 души.

Севиля заема 10-о място в класирането с 16 точки, а Еспаньол е 12-и с 15.