ЦСКА (М) помля Кубан с 6:0, Миланов с асистенция (видео)

Шампионът ЦСКА (Москва) записа гръмка победа с 6:0 при домакинството си на Кубан в мач от 10-ия кръг на руската Премиер Лига. Българският халф Георги Миланов бе титуляр и игра до 73-ата минута за "армейците" от Москва, докато капитанът на националния ни тим Ивелин Попов игра 90 минути за краснодарци.

Миланов асистира на Роман Ерьоменко за 2:0 в 17-ата минута. Четипи минути по-рано Ахмед Муса бе открил резултата. В 69-ата минута защитникът на Кубан Игор Армаш си отбеляза автогол за 3:0, а секунди след това Муса реализира второто си попадение в двубоя. С попадения в 86-ата и 90-ата минута сменилият Миланов Сейду Думбия направи победата на ЦСКА (Москва) още по-изразителна.

"Армейците" заемат второ място в класирането с 24 точки. Лидер е Зенит с 25 точки и мач по-малко, а Кубан е трети с 19 точки. Попето и компания днес претърпяха първа загуба от началото на сезона в Премиер Лигата.