Нова "червена" победа в дербито! ЦСКА - София съкруши Левски с 3 гола през първото полувреме - на живо с отзивите

Отличен Гълъбинов помогна на Ливорно да се върне сред лидерите

Националът на България Андрей Гълъбинов бе в основата на трудната победата с 1:0 над Кротоне от 7-ия кръг на Серия "Б". Родният нападател за трети пореден път бе оставен на пейката, но след слаба първа част на неговия тим бе пуснат на терена още от първата минута след почивката.
Именно с влизането на българския таран Ливорно се преобрази и започна да играе много по- офанзивно. Високият таран имаше две възможности за гол и няколко пъти асистира на своите партньори в атака. Единствения гол вкара Бернардини в 62-ата минута, след като засече топката отблизо избитата.

До края на срещата двата тима пропуснаха да вкарат по още един гол, но накрая Ливорно спечели трите точки и излезе на второ място. Тосканците имат 11 точки колкото има и Авелино, който обаче е с мач по-малко. Лидер е Перуджа с 14 точки. Тимът на Валери Божинов Тернана има 9.