Георги Миланов се разписа от дузпа за ЦСКА (Москва)

Българският национал Георги Миланов вкара гола за ЦСКА (Москва) при поражението с 1:2 от новаците в руската Висша лига Торпедо (Москва) в контролна среща, която се игра село Ватутинки без зрители. Миланов откри резултата в 50-ата минута от дузпа, която беше отсъдена заради нарушение срещу чешкия нападател на "армейците" Томаш Нецид. От бялата точка българинът не остави шансове на беларуския вратар на торпедовци Юрий Жевнов.

Но новаците обърнаха развоя на срещата с голове на Семьон Фомин в 65-ата и на Игор Шевченко в 90-ата минута.

Роденият в град Левски техничар остана на терена до 80-ата минута, когато беше заменен от Дергачьов. За Торпедо (Москва) пък игра бившият футболист на Черноморец Марсио Нуньо, който дойде от Краснодар.