Георги Миланов игра цял мач за ЦСКА (Москва) (видео)

Българският халф Георги Миланов игра цял мач за руския футболен клуб ЦСКА (Москва) в контролата срещу УФА, завършила наравно 1:1. Шампионите доминираха изцяло на терена през първото полувреме и поведоха заслужено в 11-aта минута на срещата, когато Понтус Вернблум засече центриране на шведския си сънародник Расмус Елм.

Смените след почивката обаче не донесоха нужната свежест в състава на ЦСКА и УФА изравни. Това се случи 10 минути преди края с гол на Вагиз Галиулин. ЦСКА стартира новия сезон в Русия на 1 август, когато съперник на московчаните ще бъде Торпедо (Москва). Преди това, на 27 юли, "армейците" играят за Суперкупата на страната срещу Ростов.