Нападател на Стоук герой и грешник за пет минути при реми с Норич (видео)

Нападателят на Стоук Сити Джонатън Уолтърс се превърна от герой в грешник за своя тим само в рамките на пет минути  при равенството на "грънчарите" 1:1 като гост на Норич на "Кероу Роуд". Той първо изравни резултата от дузпа в 73-ата минута, а пет минути по-късно бе изгонен от терена за груб фаул срещу Александър Тетей. Преди това Брадли Джонсън бе дал аванс на "канарчетата" след центриране на Робърт Снодграс от пряк свободен удар.

Равенството остави и двата отбора твърдо в битката за оцеляване, като нито един от съперниците не може да се чувства сигурен за мястото си в елита преди оставащите девет кръга до края на сезона. Стоук Сити е на 12-а позиция с 31 точки, докато Норич остава с две позиции по-надолу и две точки по-малко.