Карачанаков не игра при загуба на Балтика (видео)

Тосно победи Балтика с 2:0 в мач от 31-ия кръг на руската Първа дивизия. Българският халф на домакините Антон Карачанаков не игра в двубоя. Неговите съотборници пропуснаха няколко положения преди почивката, а в 39-ата минута Берхамов откри от дузпа за гостите. Четвърт час преди края Марчин Ковалчик получи червен картон и Тосно остана с 10 човека, но въпреки това тимът вкара втори гол, дело на Радченко в добавеното време.

Успехът върна Тосно на третото място в клаирането с 61 точки - две повече от Том на Живко Миланов. Лидери с по 64 точки са Анжи и Криля Советов.