Вижте как Кристиано скри топката на играч на Малага (видео)

Португалската суперзвезда на Реал Мадрид Кристиано Роналдо вкара дежурния си гол при победата срещу Малага с 3:1 в събота вечерта. CR7 реализира последното попадение в двубоя в добавеното време и счупи поредни рекорд, ставайки първия играч в историята на испанския клубен футбол, който вкарва 50 или повече гола в пет поредни сезона.

Преди това, в средата на втората част Кристиано пропусна дузпа, а в една ситуация през първото полувреме 30-годишният нападател показа впечатляващата си техника, прокарвайки топката между краката на противников футболист по десни фланг, след което центрира към намиращ се в наказателното поле съотборник. Вижте изпълнението на головата машина на "лос бланкос".