Краснодар изпревари ЦСКА (М) след обрат срещу Георгиев и Рубин (видео)

Отборът на Краснодар продължава с отличното си представяне в руското първенство този сезон. Краснодарци надвиха с 2:1 като гости Рубин (Казан) в мач от 22-ия кръг на Премиер Лигата. Владимир Дядюн изведе домакините напред в резултата в 22-ата минута, но с два гола на Маурисио Перейра (32, 85) краснодарци измъкнаха победата.

Българският халф на Рубин Благой Георгиев игра 90 минути и получи жълт картон.

С тази победа Краснодар временно измести от второто място в класирането ЦСКА (Москва). Краснодарци събраха 44 точки, а "армейците" са с 43 преди утрешното столично дерби с Динамо (Москва). Убедителен лидер е Зенит с 51 точки, а Рубин е четвърти с 39.