Стандард (Лиеж) подгони лидерите (видео)

След слабото начало на сезона, Стандард (Лиеж) демонстрира все по-добра форма и вече се доближава до водачите в белгийското първенство. Снощи Стандард разгроми с 3:0 гостуващия Мускрон и съкрати изоставането си от втория в таблицата Андерлехт само на 1 точка. Всички най-интересно в мача се случи до почивката. В 10-ата минута Мехди Карсела-Гонсалес откри резултата, а до средата на полувремето Имо Есекиел и Игор Де Камарго довършиха Мускрон.

Лидер в Белгия е Брюж с 51 точки, Андерлехт има 44, а Стандард е с 53. На дъното е бившият отбор на Костадин Хазуров Лиерс с едва 15 точки.

СТАНДАРД (ЛИЕЖ) - МУСКРОН 3:0
1:0 Карсела-Гонсалес (10)
2:0 Есекиел (21)
3:0 Де Камарго (26)