Трети българин в румънския ЦСМ (Букурещ)

Бившият волейболист на Марек Юнион-Ивкони (Дупница) Иван Власев подписа договор с румънския ЦСМ (Букурещ) до края на този сезон. Той игра последните три години в КВК Габрово (Габрово), но от 2 седмици е в състава, който през втория полусезон се води от Виктор Карагьозов.

Именно Карагьозов бе човекът, който даде път на Власев в мъжкия волейбол като треньор на дупничани. Въпреки колебливите първи стъпки в мъжкия отбор тогава, Карагьозов заложи на израстналия в Локомотив (Пловдив) волейболист и той не го разочарова, като преди 4 години дори стигна до националния отбор.

С идването на Власев в ЦСМ, българите станаха трима, тъй като от есента с диригентската палка е разпределителят Добромир Димитров.

При дебюта на Карагьозов и Власев в първия кръг от втория дял на шампионата, те спечелиха драматично с 3:2 (25:21, 20:25, 18:25, 32:30, 15:13)  като гости на Аркада (Галац). Особено интересен бе четвъртия гейм, който домакините можеха на два пъти да вземат, но неуспешно и в крайна сметка загубиха след 30:32, а в последствие и мача. В този мач Власев игра много силно и се отчете с 14 точки (4 блокади).

В следващия кръг на 24 януари тримата българи приемат Банатул (Карансебеш) у дома.