Вижте какъв пропуск направи Навас срещу Кристъл Палас (видео)

Един от най-големите пропуски от началото на сезона в Премиър Лийг сътвори испанското крило на Манчестър Сити Хесус Навас в мача с Кристъл Палас на "Селхърст Парк" днес. Шест минути след началото на второто полувреме, при резултат 0:0, Навас всъщност стори по-трудното, след като се откъсна напред, не позволи на защитниците на "орлите" да го спрат и финтира и стража на "орлите" от Лондон Алекс МакКарти, но след това не уцели празната врата.

Благодарение на гола в последната минута на младока Келеши Иеанашо обаче "гражданите" все пак спечелиха с 1:0 и продължават да са сами на върха в класирането с пълен актив от 15 точки.