Отборът на Ради Кирилов с тежка загуба от Сасуоло

Зюдтирол загуби с 0:4 от Сасуоло в контрола, играна вчера. Титуляр за третодивизионния тим, воден от Джовани Стропа, беше българският нападател Радослав Кирилов, който дойде наскоро под наем от Киево. Бившият младежки национал игра до почивката, когато отстъпи мястото си на Кремонини.

С два гола за Сасуоло се отличи Антонио Флоро Флорес. Нападателят откри резултата в 15-ата минута, а малко преди почивката се разписа отново. В 47-ата минута Политано бе точен за 3:0, а в края на двубоя Фалчинели направи победата на елитния тим още по-убедителна.

САСУОЛО - ЗЮДТИРОЛ 4:0 (2:0)
1:0 Флоро Флорес (15)
2:0 Флоро Флорес (43)
3:0 Политано (47)
4:0 Фалчинели (83)