Отборът на Ради Кирилов падна от Верона в дебюта на Пацини

Отборът на Зюдтирол, в който се подвизава българинът Радослав Кирилов, записа загуба с 0:3 в контролна среща с елитния Верона. Това бе дебютен мач за нападателя Джампаоло Пацини с екипа на веронци. Той стартира срещата като титуляр в предни позиции заедно с Лука Тони и Гомес. Кирилов също взе участие в мача и започна като титуляр за своя тим, като бе заменен на полувремето. Той бе най-опасният нападател на гостите и имаше две възможности за гол, но малко не му достигна да порази вратата на Пиерлуиджи Голини.

Резултатът в мача откри Гомес в 30-ата минута, а четири минути по-късно отново той направи 2:0. Крайното 3:0 пък оформи Бошко Янкович в 52-ата минута на двубоя.